Τα επίσημα ψηφοδέλτια του Δ. Παγγαίου (όλα τα ονόματα)

Όλα τα ονόματα των Δημοτικών συμβούλων στα ψηφοδέλτια του Δήμου Παγγαίου όπως εγκρίθηκαν από το Πρωτοδικείο Καβάλας σύμφωνα με το άρθρο 20 παρ. 1 του ν. 3852/2010 και ανακοινώθηκαν σήμερα Σάββατο 11-5-2019.


Φίλιππος Αναστασιάδης του Αντωνίου-ΝΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ
Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερούπολης
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΠΑΖΙΔΟΥ ΖΩΗ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
3. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΤΟΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
4. ΔΗΜΟΥ ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5. ΕΥΓΕΝΕΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6. ΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7. ΚΑΛΛΙΣΤΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8. ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΤΟΥ ΓΙΟΥΡΙ
9. ΛΙΟΝΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10. ΜΠΟΣΜΠΟΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
11. ΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
12. ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
13. ΤΕΝΕΚΕΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
14. ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
15. ΤΣΕΤΙΝΗ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερών
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ(ΠΑΡΗΣ) ΤΟΥ ΛΑΖΑΡΟΥ
2. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ(ΜΑΓΔΑ) ΤΟΥ ΗΛΙΑ
3. ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΑ ΤΟΥ ΘΩΜΑ
4. ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΑΛΗΝΟΥ
5. ΚΟΜΙΣΕΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΜΙΣΣΙΡΙΑΝ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
7. ΜΠΕΝΗ ΧΡΥΣΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
8. ΝΕΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΙΟΡΔΑΝΗ
9. ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(ΒΑΣΩ) ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10. ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑ
11. ΠΡΙΟΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
12. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13. ΤΡΑΓΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
14. ΤΣΕΡΚΕΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ (ΒΟΥΛΑ) ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Ορφανού
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΜΠΑΤΖΙΑ ΟΛΓΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2. ΓΚΕΝΤΣΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3. ΚΑΡΑΝΤΑΓΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
4. ΚΙΟΣΕΠΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ
5. ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΚΩΣΤΟΥΔΗ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΩ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8. ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ
9. ΧΡΥΣΑΦΟΥΔΗ ΜΥΡΣΙΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΤΡΥΦΩΝ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ
2. ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΣΑΡΑΝΤΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
6. ΧΑΤΖΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΛΕΝΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πιερέων
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΓΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΥ
3. ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
4. ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΣΑΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ
6. ΣΕΧΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΟΥ ΝΕΟΦΥΤΟΥ

 


Βασίλειος Ξουλόγης του Γεωργίου-ΣΩΣΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερούπολης
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
3) ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΥΛΟΥ
4) ΜΑΡΟΥΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ
5) ΜΑΤΣΑΓΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
6) ΜΗΤΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
7) ΜΩΡΑΛΗ ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗ ΑΝΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
8) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΧΩΛΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9) ΠΑΣΒΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10) ΣΚΑΡΤΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11) ΤΙΜΟΣΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
12) ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
13) ΤΣΙΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ
14) ΦΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ
15) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερών
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΒΑΞΕΒΑΝΗ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ
2) ΓΕΝΝΕΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
3) ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΤΑΡΑΣΙΑ (ΣΙΤΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ
4) ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑ
5) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6) ΚΑΤΣΑΓΚΙΩΤΟΥ ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7) ΚΟΝΔΥΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8) ΚΟΝΤΙΔΟΥ ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
9) ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
10) ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ
11) ΜΠΑΤΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
12) ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
13) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
14) ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ορφανού
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΑΖΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΕΥΔΟΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3) ΚΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΕΥΦΡΑΙΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
4) ΚΙΑΧΑΓΙΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5) ΚΟΣΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
6) ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) ΣΥΖ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8) ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΠΑΥΛΟΥ
9) ΤΟΡΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ

Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΒΑΡΥΤΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
3) ΜΑΛΑΚΟΖΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΦΩΤΙΟΥ
4) ΠΑΠΑΖΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΜΙΜΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6) ΤΣΑΧΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πιερέων
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΑΛΕΠΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2) ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ
3) ΚΑΛΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ
4) ΠΑΠΙΑΜΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
6) ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ

Γεώργιος Γερομάρκος του Μιχαήλ-ΠΑΓΓΑΙΟ ΑΥΡΙΟ

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερούπολης
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΜΟΥΛΛΑΚΗ ΠΑΓΩΝΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΜΠΑΡΔΟΣΙ ΜΠΕΣΝΙΚ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΙΜΠΡΑΧΙΜ
3) ΝΟΒΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΛΣΑΜΗ
5) ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6) ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7) ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8) ΣΤΕΤΣΙΚΑ ΠΑΓΩΝΑ (ΠΕΝΝΥ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
9) ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
10)ΤΖΑΜΠΕΓΙΑ ΓΙΟΕΛ (ΓΙΩΡΓΟΣ)του ΦΑΤΟΣ

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερών
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΑΣΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΔΗΜΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3) ΖΡΑΦΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4) ΚΗΡΥΤΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5) ΚΟΥΡΟΥΚΑΦΑ ΚΑΣΤΑΝΑ ΕΛΠΙΔΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6) ΚΥΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7) ΣΚΑΡΤΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8) ΤΣΙΓΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)του ΠΑΡΘΕΝΗ
9) ΦΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΟΛΥΔΩΡΑ

Εκλογική Περιφέρεια Ορφανού
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΑΛΒΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3) ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4) ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΘΙΜΟΥ
6) ΡΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΚΕΓΑΧΙΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3) ΚΥΡΜΠΑΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΥΛΟΥ
4) ΠΑΠΑΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πιερέων
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΑΛΕΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2) ΚΑΘΑΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3) ΚΑΡΑΚΟΤΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4) ΚΑΡΓΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΙΑΝΝΑΚΗ
5) ΜΠΟΖΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Αθανάσιος Βαζακίδης του Πολυχρόνη-ΟΡΑΜΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερούπολης
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΓΚΑΓΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΜΜΑΜΟΥΛ
2) ΔΑΛΑΚΟΥΡΑ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3)ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4) ΚΑΪΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
5) ΚΑΥΚΑΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
6) ΚΡΗΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7) ΞΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
8) ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9) ΤΖΙΤΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
10)ΤΟΠΤΣΗ ΘΕΟΦΙΛΙΤΣΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
11)ΤΣΙΣΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερών
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
2) ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
3) ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4) ΛΙΑΡΓΚΟΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6) ΞΥΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
7) ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
8) ΤΖΟΥΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΦΩΝΤΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
9) ΤΣΙΜΗΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια Ορφανού
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΤΣΙΜΗΡΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ
2) ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥ
3) ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ
4) ΖΙΡΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5) ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6) ΤΣΙΜΗΡΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
2) ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
3) ΚΡΗΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4) ΜΠΕΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5) ΤΟΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
6) ΤΣΙΜΗΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πιερέων
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΒΙΖΒΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3) ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΔΑΝΙΗΛ
4) ΦΛΩΡΟΣ ΦΛΩΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ
5) ΦΛΩΡΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ

Μιχαήλ Διαμαντόπουλος του Βασιλείου-ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΑΓΓΑΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερούπολης
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1. ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΔΗΜΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
4. ΚΑΡΑΠΕΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΚΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
6. ΜΑΔΕΜΤΖΟΓΛΟΥ ΜΠΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΜΑΣΤΙΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ
8. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9. ΡΑΛΛΗ ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
10.ΣΕΡΕΦΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερών
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1.ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
2.ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ
3.ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
4.ΠΑΛΗΚΗΡΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
5.ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ
6.ΡΟΥΛΗ ΜΑΛΧΟΒ ΑΝΝΕΝΤΟΡΕ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΙΟΧΑΝΝΕΣ ΕΡΝΕΣΤ
7.ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
8.ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ
9.ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ορφανού
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1.ΑΖΛΗ ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
2.ΚΑΛΦΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
4.ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
5.ΦΑΚΑΚΗ ΞΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6.ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1.ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
2.ΝΕΣΤΟΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3.ΣΙΚΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
4.ΦΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Πιερέων
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1.ΖΩΪΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2.ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3.ΚΟΛΑΞΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
4.ΠΟΔΟΓΟΡΙΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Facebook Comments
X
+