Οι τελικοί σταυροί στον Δήμο Παγγαίου


Αυτοί είναι οι σταυροί προτίμησης για τους δημοτικούς συμβούλους και τοπικά στο Δήμο Παγγαίου όπως ανακοινώθηκαν πριν λίγο.

Παράταξη “ΝΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ”

Ελευθερούπολης

1 ) ΚΑΛΛΙΝΙΚΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 1977
2 ) ΑΠΑΖΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΗΛΙΑ 1936
3 ) ΤΣΑΚΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1498
4 ) ΜΠΟΣΜΠΟΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1100
5 ) ΣΤΑΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 1052

6 ) ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 682
7 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 603
8 ) ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 542
9 ) ΤΣΕΤΙΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΟΔΥΣΣΕΑ 387
10 ) ΚΑΛΛΙΣΤΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 384
11 ) ΚΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ του ΓΙΟΥΡΙ 353
12 ) ΤΕΝΕΚΕΤΖΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 326
13 ) ΕΥΓΕΝΕΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 302
14 ) ΛΙΟΝΤΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 210
15 ) ΔΗΜΟΥ ΚΑΡΑΠΡΩΪΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 201
Ελευθερών
16 ) ΠΡΙΟΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 1699
17 ) ΜΠΕΝΗ ΧΡΥΣΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΤΡΟΥ 1316
18 ) ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ(ΠΑΡΗΣ) του ΛΑΖΑΡΟΥ 1176
19 ) ΤΡΑΓΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 730
20 ) ΝΕΖΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 671
21 ) ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΑΛΗΝΟΥ 499

22 ) ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ(ΜΑΓΔΑ) του ΗΛΙΑ 457
23 ) ΜΙΣΣΙΡΙΑΝ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 379
24 ) ΤΣΕΡΚΕΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ(ΒΟΥΛΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 349
25 ) ΚΑΛΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΙΟΡΔΑΝΑ του ΘΩΜΑ 290
26 ) ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(ΒΑΣΩ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 264
27 ) ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΑΒΒΑ 251
28 ) ΚΟΜΙΣΕΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 201
29 ) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 179
Ορφανού
30 ) ΓΚΕΝΤΣΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 1431
31 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΟΥ 1178

32 ) ΑΜΠΑΤΖΙΑ ΟΛΓΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 1169
33 ) ΧΡΥΣΑΦΟΥΔΗ ΜΥΡΣΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 829

34 ) ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 788
35 ) ΚΑΡΑΝΤΑΓΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 771
36 ) ΚΙΟΣΕΠΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ 522
37 ) ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 381
38 ) ΚΩΣΤΟΥΔΗ ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΣΑΒΒΑΤΩ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 303
Παγγαίου
39 ) ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 913
40 ) ΣΑΡΑΝΤΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΗΛΙΑ 882

41 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 613
42 ) ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΤΡΥΦΩΝ του ΜΙΧΑΗΛ 603
43 ) ΧΑΤΖΟΥΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΛΕΝΗ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 520
44 ) ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 519
Πιερέων
45 ) ΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 1469
46 ) ΣΕΧΤΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΕΟΦΥΤΟΥ 1147

47 ) ΚΑΡΑΚΑΣΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 867
48 ) ΜΑΝΤΖΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 704
49 ) ΘΩΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΡΟΔΟΤΟΥ 669
50 ) ΣΑΚΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 399


ΣΩΣΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ
Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου
ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ Ελευθερούπολης
1 ) ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 950
2 ) ΤΣΙΠΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 946

3 ) ΤΙΜΟΣΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 853
4 ) ΜΑΤΣΑΓΚΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 683
5 ) ΦΙΛΙΝΚΑΡΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ 603
6 ) ΤΣΙΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 517
7 ) ΣΚΑΡΤΟΥΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 457
8 ) ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΙΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 425
9 ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ – ΧΩΛΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 366
10 ) ΠΑΣΒΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 360
11 ) ΜΑΡΟΥΦΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 156
12 ) ΜΩΡΑΛΗ – ΚΙΟΥΤΣΟΥΚΗ ΑΝΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 132
13 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 107
14 ) ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΑΥΛΟΥ 80
15 ) ΜΗΤΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 61
Ελευθερών
16 ) ΜΠΑΤΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 464
17 ) ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 357
18 ) ΚΟΝΤΙΔΟΥ – ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 354

19 ) ΓΕΝΝΕΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 352
20 ) ΒΑΞΕΒΑΝΗ ΑΓΑΘΟΝΙΚΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 315
21 ) ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΤΑΡΑΣΙΑ (ΣΙΤΣΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 312
22 ) ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 301
23 ) ΚΑΠΛΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 293
24 ) ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΗΛΙΑ 283
25 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΛΕΝΑ) του ΠΑΝΤΕΛΗ 263
26 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 184
27 ) ΚΑΤΣΑΓΚΙΩΤΟΥ – ΜΕΝΤΕΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 179
28 ) ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 114
29 ) ΚΟΝΔΥΛΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 101
Ορφανού
30 ) ΚΑΝΤΑΖΙΔΗΣ ΕΥΦΡΑΙΜ (ΜΑΚΗΣ) του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 318
31 ) ΚΙΑΧΑΓΙΑ ΣΤΕΛΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 279

32 ) ΕΥΔΟΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 277
33 ) ΑΖΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 267
34 ) ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 241
35 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ) συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 209
36 ) ΣΑΜΟΥΗΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ (ΧΡΥΣΑ) του ΠΑΥΛΟΥ 192
37 ) ΤΟΡΟΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ 138
38 ) ΚΟΣΜΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 108
Παγγαίου
39 ) ΜΑΛΑΚΟΖΗΣ ΒΑΡΣΑΜΗΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΦΩΤΙΟΥ 799
40 ) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΜΙΜΗΣ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 605

41 ) ΠΑΠΑΖΟΥΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 539
42 ) ΤΣΑΧΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 399
43 ) ΒΑΡΥΤΗ ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 347
44 ) ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 209
Πιερέων
45 ) ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 743
46 ) ΚΑΛΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΦΩΤΙΟΥ 672 ?

47 ) ΑΛΕΠΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 672 ?
48 ) ΤΣΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ 405
49 ) ΖΟΥΜΠΟΥΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 370
50 ) ΠΑΠΙΑΜΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 258

Παγγαίο Αύριο Γ. Γερομάρκος

Εκλογική περιφέρεια Ελευθερούπολης
1 ) ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 86
2 ) ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 84
3 ) ΣΤΕΤΣΙΚΑ ΠΑΓΩΝΑ (ΠΕΝΝΥ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 82
4 ) ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 69
5 ) ΤΖΑΜΠΕΓΙΑ ΓΙΟΕΛ (ΓΙΩΡΓΟΣ) του ΦΑΤΟΣ 66
6 ) ΜΟΥΛΛΑΚΗ ΠΑΓΩΝΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61
7 ) ΝΟΒΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 54
8 ) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΛΣΑΜΗ 48
9 ) ΜΠΑΡΔΟΣΙ ΜΠΕΣΝΙΚ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΙΜΠΡΑΧΙΜ 20
10 ) ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11

Εκλογική περιφέρεια Ελευθερών

ΤΣΙΓΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) του ΠΑΡΘΕΝΗ 78
ΣΚΑΡΤΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 40
ΦΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΟΛΥΔΩΡΑ 39
ΖΡΑΦΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33
ΚΗΡΥΤΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 31
ΔΗΜΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 29
ΚΟΥΡΟΥΚΑΦΑ-ΚΑΣΤΑΝΑ ΕΛΠΙΔΑ του ΙΩΑΝΝΗ 28
ΚΥΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 25
ΑΣΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11

Εκλογική περιφέρεια Ορφανού

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΘΙΜΟΥ 59
ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 51
ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 36
ΡΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 31
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 16
ΑΛΒΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8

Εκλογική περιφέρεια Παγγαίου
ΚΕΓΑΧΙΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 54
ΚΥΡΜΠΑΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΥΛΟΥ 34
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ- ΚΩΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
ΠΑΠΑΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14

Εκλογική περιφέρεια Πιερέων

ΚΑΡΑΚΟΤΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 208
ΑΛΕΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 113
ΚΑΘΑΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 74
ΜΠΟΖΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 48
ΚΑΡΓΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΙΑΝΝΑΚΗ 36

Όραμα και Ανάπτυξη (Αθανάσιος Βαζακίδης)

Εκλογική περιφέρεια Ελευθερούπολης

ΓΚΑΓΚΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΜΜΑNΟΥHΛ 108
ΚΑΥΚΑΛΑΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ 79
ΤΟΠΤΣΗ ΘΕΟΦΙΛΙΤΣΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 55
ΚΑΪΠΗ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 36
ΤΣΙΣΙΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 27
ΞΥΔΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 23
ΚΡΗΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18
ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11
ΔΑΛΑΚΟΥΡΑ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 8
ΤΖΙΤΖΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 8
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 8

Εκλογική περιφέρεια Ελευθερών

ΤΖΟΥΡΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝ (ΦΩΝΤΑΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 105
ΛΙΑΡΓΚΟΒΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 49
ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 48
ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 33
ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 30
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 19
ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18
ΤΣΙΜΗΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 13
ΞΥΔΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 9

Εκλογική περιφέρεια Ορφανού

ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ -ΤΣΙΜΗΡΙΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 76
ΖΙΡΤΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 26
ΕΓΓΛΕΖΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ 19
ΤΣΙΜΗΡΙΚΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΜΙΧΑΗΛ 17
ΣΤΑΜΑΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 7

Εκλογική περιφέρεια Παγγαίου

ΒΑΖΑΚΙΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 52
ΤΣΙΜΗΡΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 30
ΤΟΤΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 18
ΚΡΗΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14
ΜΠΕΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 13
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 11

Εκλογική περιφέρεια Πιερέων

ΦΛΩΡΟΣ ΦΛΩΡΟΣ (ΛΑΚΗΣ) του ΣΤΑΥΡΟΥ 204
ΦΛΩΡΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 178
ΚΑΡΙΠΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 90
ΒΙΖΒΙΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 79
ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ του ΔΑΝΙΗΛ 34

Λαϊκή Συσπείρωση Παγγαίου (Μιχάλης Διαμαντόπουλος)

Εκλογική περιφέρεια Ελευθερούπολης

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 72
ΔΗΜΑΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 20
ΓΙΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 20
ΜΑΔΕΜΤΖΟΓΛΟΥ ΜΠΑΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 18
ΡΑΛΛΗ ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 17
ΜΑΣΤΙΓΟΠΟΥΛΟΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 16
ΣΕΡΕΦΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 14
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 14
ΚΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 11
ΚΑΡΑΠΕΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 8

Εκλογική περιφέρεια Ελευθερών

ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ 54
ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 42
ΣΠΑΘΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 37
ΓΑΪΤΑΝΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 27
ΠΑΛΗΚΗΡΑ ΑΡΓΥΡΩ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 26
ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 26
ΘΩΜΑΪΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 10
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ 8
ΡΟΥΛΗ ΜΑΛΧΟΒ ΑΝΝΕΝΤΟΡΕ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΙΟΧΑΝΝΕΣ ΕΡΝΕΣΤ 5

Εκλογική περιφέρεια Ορφανού

ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 82
ΦΑΚΑΚΗ ΞΑΝΘΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 45
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 44
ΑΖΛΗ ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 37
ΚΑΛΦΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 36
ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 22

Εκλογική περιφέρεια Παγγαίου

ΦΑΣΟΥΛΗ ΧΡΥΣΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 27
ΜΠΡΑΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 26
ΝΕΣΤΟΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 15
ΣΙΚΑΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 9

Εκλογική περιφέρεια Πιερέων

ΠΟΔΟΓΟΡΙΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 35

ΖΩΪΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 32
ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 18
ΚΟΛΑΞΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 8

ΤΟΠΙΚΑ ΣΥΜΒΟΥΛΙΑ

ΝΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ Ελευθερούπολης

1 ) ΒΑΚΙΡΤΖΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 752
2 ) ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 578
3 ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 480
4 ) ΜΑΤΣΑΓΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 461
5 ) ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 309
6 ) ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 297
7 ) ΞΑΚΟΥΣΤΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΜΟΣΧΟΥ 217
8 ) ΚΑΡΑΚΑΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 187
9 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΤΑΥΡΟΥ 154
10 ) ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΙΔΟΥ ΚΕΜΙΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΑ του ΠΑΝΤΕΛΗ 47
11 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 37

Αμισιανών
12 ) ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 207
13 ) ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 161
14 ) ΣΟΦΙΟΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 92
15 ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 57
16 ) ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΛΛΑΔΑ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 23
17 ) ΚΕΧΑΪΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 21
18 ) ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΦΕΝΤΟΥΛΗ 8
19 ) ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 5

Αντιφιλίππων
20 ) ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 170
21 ) ΧΑΤΖΗΙΟΡΔΑΝΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 137
22 ) ΜΑΝΩΛΑΡΑΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 126
23 ) ΚΥΤΤΑΡΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΣΥΜΕΩΝ 125
24 ) ΠΡΑΠΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 39
25 ) ΚΑΡΑΪΩΑΚΕΙΜ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 11

Κηπίων
26 ) ΠΑΤΕΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 121
27 ) ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΝΕΣΤΗ 108
28 ) ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 54
29 ) ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 52
30 ) ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 42
31 ) ΠΑΤΟΥΛΙΑ ΑΝΝΑ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ 7

Κοκκινοχώματος
32 ) ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 195
33 ) ΣΑΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 158
34 ) ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 152
35 ) ΜΠΑΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 128
36 ) ΧΑΤΖΗΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΣΕΜΕΡΝΤΖΙΕΒΑ ΑΝΑΤΟΛΗ του ΣΑΒΒΑ 119
37 ) ΒΟΥΖΟΥΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 60
38 ) ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΙΟΡΔΑΝΗ 39
39 ) ΒΟΡΔΟΝΑΡΑΚΗ ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12

Χρυσοκάστρου
40 ) ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ 171
41 ) ΤΟΥΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 120
42 ) ΚΟΥΦΟΥΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 118
43 ) ΓΙΟΥΒΑΝΑ ΖΑΧΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 51
44 ) ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 45

Νέας Περάμου
45 ) ΖΟΥΜΠΛΙΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 374
46 ) ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 296
47 ) ΚΟΝΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 239
48 ) ΤΣΟΛΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 186
49 ) ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ(ΑΝΘΗ) του ΙΩΑΚΕΙΜ 183
50 ) ΚΑΣΕΛΛΑ ΡΟΚΚΟΣ του ΠΑΓΚΡΑΤΣΙΟ 133
51 ) ΒΑΜΒΑΚΑΡΗ ΕΛΠΙΔΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 48
52 ) ΣΕΪΤΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 34

Αγίου Ανδρέου
53 ) ΑΝΩΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 108
54 ) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 29
55 ) ΓΟΡΙΔΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 26
56 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 19
57 ) ΗΛΙΑΔΟΥ ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑ ΕΥΓΕΝΙΑ του ΣΥΜΕΩΝ 18
58 ) ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 10

Ελαιοχωρίου
59 ) ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ 305
60 ) ΤΣΙΠΙΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 179
61 ) ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 148
62 ) ΣΠΙΝΘΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 123
63 ) ΚΟΓΙΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 47
64 ) ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 44
65 ) ΤΣΙΠΙΖΙΔΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 42
66 ) ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΤΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ 35

Ελευθερών
67 ) ΔΑΒΑΝΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 313
68 ) ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΑΣΗΜΑΚΗ 144
69 ) ΚΑΛΟΥΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΣΠΥΡΟΥ 113
70 ) ΠΑΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 103
71 ) ΑΓΓΕΛΟΥΔΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 73
72 ) ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 58

Μυρτοφύτου
73 ) ΠΑΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ 137
74 ) ΝΤΑΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 77
75 ) ΜΙΝΤΖΙΛΗ ΚΑΝΔΗΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 58
76 ) ΣΠΗΛΙΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 54
77 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 31

Νέας Ηρακλίτσης
78 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 167
79 ) ΚΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 139
80 ) ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 128
81 ) ΤΣΑΠΑΝΑΚΗ ΑΓΑΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 68
82 ) ΣΑΣΣΟΥ ΦΑΝΗ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 58
83 ) ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΡΜΙΟΝΗ ΜΟΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 43
84 ) ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 24

Φωλεάς
85 ) ΚΑΛΠΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΑΒΒΑ 271
86 ) ΣΑΛΤΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 206
87 ) ΣΙΑΓΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 142
88 ) ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 29
89 ) ΓΡΑΜΜΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 23
90 ) ΠΕΤΑΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 23
91 ) ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ(ΤΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 23
92 ) ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ(ΝΙΚΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 20

Ακροποτάμου
93 ) ΓΡΑΒΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 220
94 ) ΣΑΡΡΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 206
95 ) ΚΕΛΕΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΜΙΧΑΗΛ 198
96 ) ΜΑΝΑΡΩΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ 95
97 ) ΚΑΛΦΑΔΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 54

Γαληψού
98 ) ΤΡΥΓΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 144
99 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 133
100 ) ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 115
101 ) ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 112
102 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 51
103 ) ΔΗΜΑΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 50
104 ) ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΔΟΥ ΘΕΟΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 19
105 ) ΝΤΑΜΟΤΣΙΔΟΥ ΛΙΟΥΝΤΜΙΛΑ του ΙΒΑΝ 1

Καριανής
106 ) ΒΕΡΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 224
107 ) ΚΩΤΤΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΘΩΜΑ 144
108 ) ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 134
109 ) ΜΑΡΚΟΥ ΜΑΡΚΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 124
110 ) ΚΟΥΤΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΟΣΜΑ 121
111 ) ΧΡΥΣΑΦΟΥΔΗ ΒΕΝΕΤΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 65
112 ) ΧΛΙΑΡΑ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 44
113 ) ΟΤΣΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 44

Οφρυνίου
114 ) ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 307
115 ) ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 283
116 ) ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 223
117 ) ΜΥΛΩΝΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 126
118 ) ΡΗΝΩΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 108
119 ) ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 88
120 ) ΒΡΥΖΑ ΓΙΑΒΑΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΔΗΜΟΥ 75
121 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 42

Ποδοχωρίου
122 ) ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΙΑΜΑΝΤΗ 219
123 ) ΤΕΠΕΓΚΙΟΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 193
124 ) ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 171
125 ) ΤΡΑΪΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 124
126 ) ΒΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 32
127 ) ΚΑΤΣΑΜΑΚΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΟΛΥΜΠΙΟΥ 24
128 ) ΝΤΟΥΜΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 22

Νικήσιανης
129 ) ΣΤΑΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 354
130 ) ΖΑΧΑΡΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 276
131 ) ΠΑΠΑΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 248
132 ) ΑΡΣΕΝΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 177
133 ) ΣΚΛΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 175
134 ) ΚΥΡΙΑΖΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 132
135 ) ΚΟΝΤΟΖΟΥΔΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 117
136 ) ΜΠΑΝΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ(ΡΟΥΛΑ) του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 104
137 ) ΒΑΡΥΤΗΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ 91
138 ) ΜΩΡΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ(ΒΑΣΙΑ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 56

Γεωργιανής
139 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΓΓΕΛΟΥ 94
140 ) ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΣΥΜΕΩΝ 81
141 ) ΑΠΑΖΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 68
142 ) ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 54
143 ) ΣΠΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 43
144 ) ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ του ΣΑΒΒΑ 38
145 ) ΧΑΪΤΑΣ ΣΟΦΡΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 38
146 ) ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 25

Παλαιοχωρίου
147 ) ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ(ΑΛΙΚΗ) του ΗΛΙΑ 206
148 ) ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 151
149 ) ΝΑΪΔΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 142
150 ) ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΕΥΡΙΣΘΕΝΗ 140
151 ) ΔΑΛΚΡΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 137
152 ) ΚΥΠΑΡΙΣΣΗ ΑΜΑΛΙΑ του ΑΡΧΟΝΤΗ 73
153 ) ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΝΤΟΥΜΠΟΥΡΔΟΥΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ του ΛΕΑΝΔΡΟΥ 60
154 ) ΦΕΣΣΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 49

Αυλής
155 ) ΚΙΟΣΕΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 83
156 ) ΜΑΤΖΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 39
157 ) ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΡΑΣΧΟΥ 32
158 ) ΒΑΡΙΑΣ ΗΛΙΑΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 28
159 ) ΖΑΠΩΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 25
160 ) ΑΥΓΟΥΣΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 12
161 ) ΣΕΛΒΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9

Δωματίων
162 ) ΜΠΑΛΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 166
163 ) ΣΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ 76
164 ) ΣΑΡΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ(ΕΥΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 58
165 ) ΖΗΣΙΟΥ ΣΟΥΡΛΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ(ΝΤΙΝΑ) του ΑΔΑΜ 32
166 ) ΚΑΝΕΛΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ 29
167 ) ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΔΡΟΣΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 22
168 ) ΣΟΡΛΟΓΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14

Μελισσοκομείου
169 ) ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 102
170 ) ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 86
171 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 80
172 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ 59
173 ) ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 29
174 ) ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 22

Μεσιάς
175 ) ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 63
176 ) ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 54
177 ) ΛΕΒΕΝΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 52
178 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΙΓΝΑΤΙΟΥ 22
179 ) ΤΕΡΖΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 13
180 ) ΠΑΤΣΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 13
181 ) ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11

Μουσθένης
182 ) ΣΕΧΤΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΕΟΦΥΤΟΥ 187
183 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 104
184 ) ΚΟΝΔΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 77
185 ) ΠΟΡΤΟΚΑΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 48
186 ) ΧΑΣΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤΑ του ΚΡΙΣΤΟ 29
187 ) ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 29
188 ) ΠΕΝΤΕ ΜΠΑΜΠΟΥΚΤΣΙΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14
189 ) ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 9

Πλατανοτόπου
190 ) ΤΕΠΕΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 154
191 ) ΓΑΚΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 92
192 ) ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 72
193 ) ΓΙΑΒΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 45
194 ) ΜΑΡΟΥΔΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 18
195 ) ΨΥΧΟΓΥΪΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ 13

Σιδηροχωρίου
196 ) ΠΑΠΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΣΙΜΟΥ 114
197 ) ΖΑΒΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 77
198 ) ΨΩΜΑ ΜΗΛΙΑ του ΚΟΣΜΑ 39
199 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 36
200 ) ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31
201 ) ΣΤΑΜΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ 15
202 ) ΣΚΑΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 12
203 ) ΚΑΤΕΡΛΗ ΟΛΓΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 10

ΣΩΣΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ- ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ελευθερούπολης

1 ) ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 313
2 ) ΖΟΥΡΝΑΤΖΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 156
3 ) ΧΩΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 156
4 ) ΤΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 128
5 ) ΜΠΟΣΜΠΟΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 125
6 ) ΑΝΑΧΩΡΛΗ – ΧΑΪΔΑΡΙΔΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ) του ΜΑΥΡΟΥΔΗ 120
7 ) ΚΟΤΖΙΑΛΑΜΠΟΥ ΔΡΟΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 120
8 ) ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 85
9 ) ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 72
10 ) ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 57
11 ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 55

Αμισιανών

12 ) ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 172
13 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 96
14 ) ΓΕΚΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΑΚΩΒΟΥ 51
15 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 42
16 ) ΔΟΥΜΛΕΛΕ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΑΝΑΓΝΩΣΤΗ 19
Αντιφιλίππων
17 ) ΚΥΠΡΑΙΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 190
18 ) ΤΑΤΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΤΑΣΟΣ) του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 116
19 ) ΚΑΠΑΤΖΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 72
20 ) ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 49
21 ) ΜΑΝΙΟΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 25
22 ) ΚΥΡΑΝΟΥΔΗ ΑΓΑΠΗ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 10
23 ) ΣΓΟΥΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 10
Κοκκινοχώματος
24 ) ΙΓΝΑΤΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 351
25 ) ΤΣΕΤΙΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 210
26 ) ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 142
27 ) ΣΑΟΥΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ συζ. ΘΕΟΔΩΡΟΥ 55
28 ) ΚΑΤΕΝΙΖΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 50
29 ) ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΑΡΙΛΑΟΥ 40
30 ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 35
31 ) ΧΑΪΤΑΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 28
Νέας Περάμου
32 ) ΠΑΓΩΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΦΩΤΙΟΥ 220
33 ) ΚΑΝΙΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 195
34 ) ΤΖΙΤΖΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ 176
35 ) ΤΣΙΓΚΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 99
36 ) ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 58
37 ) ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 55
38 ) ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΦΛΩΡΕΝΤΙΝΗ (ΦΛΩΡΑ) του ΘΕΟΦΙΛΟΥ 47
39 ) ΣΦΟΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 47
40 ) ΒΡΑΣΙΔΑ ΕΥΤΕΡΠΗ (ΕΦΗ) του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 46
41 ) ΜΑΡΑΝΤΙΔΗ ΜΑΡΙΝΑ συζ. ΑΧΙΛΛΕΩΣ 32
Ελαιοχωρίου
42 ) ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 232
43 ) ΤΟΥΝΟΥΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 122
44 ) ΠΑΚΑΤΑΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 87
45 ) ΠΟΥΡΣΑΪΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 76
46 ) ΣΤΡΑΤΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20
47 ) ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ ΟΣΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 8
Ελευθερών
48 ) ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ 222
49 ) ΜΥΛΩΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 168
50 ) ΑΡΙΤΖΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΗΛΙΑ 75
51 ) ΚΑΤΣΙΚΟΥΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ 45
52 ) ΒΡΑΚΑ ΖΩΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 36
53 ) ΜΑΝΔΑΛΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 16
Μυρτοφύτου
54 ) ΤΣΑΝΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 84
55 ) ΜΠΟΣΤΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 33
56 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 27
57 ) ΚΑΤΣΑΓΚΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14
58 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΛΕΑΝΘΗ 11
Νέας Ηρακλίτσης
59 ) ΜΑΛΓΑΡΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 159
60 ) ΤΖΕΛΕΠΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 111
61 ) ΔΗΜΑΙΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51
62 ) ΒΕΝΕΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΛΙΝΑ) του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 50
63 ) ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12
Ακροποτάμου
64 ) ΤΑΒΙΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ 57
65 ) ΚΑΡΑΜΑΝΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 52
66 ) ΑΖΛΗΣ ΦΩΤΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 28
67 ) ΜΑΝΑΡΩΛΙΑ ΗΛΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 19
68 ) ΜΠΑΛΙΟΓΛΟΥ ΜΠΑΚΙΡΤΖΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 4
Οφρυνίου
69 ) ΕΓΓΛΕΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 47
70 ) ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 40
71 ) ΜΑΡΙΑΝΟΥ- ΘΕΡΙΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ 25
72 ) ΣΤΑΜΑΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΠΑΡΜΕΝΙΟΥ 13
73 ) ΧΑΝΟΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΜΠΕΤΥ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 9
Ποδοχωρίου
74 ) ΜΙΧΑΛΑΚΗ – ΓΟΥΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 129
75 ) ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ του ΠΑΥΛΟΥ 45
76 ) ΠΑΡΤΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΣΧΑΛΗ 37
77 ) ΣΤΟΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ συζ. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 26
78 ) ΓΡΟΥΖΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 21
79 ) ΚΑΡΑΜΠΑΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 18
Νικήσιανης
80 ) ΠΑΠΑΖΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ συζ. ΧΡΗΣΤΟΥ 105
81 ) ΠΕΤΡΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 84
82 ) ΚΟΝΤΟΥΔΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 81
83 ) ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 74
84 ) ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 64
85 ) ΚΟΤΣΙΚΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 28
86 ) ΜΠΡΟΥΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΜΠΡΟΥΣΑ 26
87 ) ΓΕΝΤΡΖΕΓΕΒΣΚΑ – ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΓΚΝΙΕΣΖΚΑ ΜΙΡΟΣΛΑΒΑ (ΑΓΝΗ) του ΤΑΝΤΕΟΥΣ 24
88 ) ΔΗΜΟΥΔΗ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 10
89 ) ΑΝΘΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΣΗΦ 5
Παλαιοχωρίου
90 ) ΤΑΣΙΟΥΔΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ (ΠΑΡΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 238
91 ) ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 138
92 ) ΛΑΦΑΖΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 92
93 ) ΖΑΧΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ 77
94 ) ΘΥΜΙΟΥΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ (ΣΤΡΑΤΟΣ) του ΠΑΥΛΟΥ 68
95 ) ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 44
96 ) ΖΑΜΠΙΟΓΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 37
Δωματίων
97 ) ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ 95
98 ) ΘΕΟΦΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 48
99 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 26
100 ) ΔΕΛΗΧΟΡΜΟΥΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 20
101 ) ΓΩΝΙΑΔΟΥ – ΠΑΡΜΑΚΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 15
102 ) ΧΟΥΡΝΑΖΙΔΟΥ – ΒΕΡΒΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4
Μεσιάς
103 ) ΠΑΠΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 140
104 ) ΚΑΠΡΙΛΙΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 93
105 ) ΚΑΤΣΙΚΟΥΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ 25
106 ) ΚΑΛΑΘΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 21
107 ) ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13
Μουσθένης
108 ) ΚΑΣΠΕΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 115
109 ) ΚΛΟΥΦΑ – ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥ ΑΜΑΛΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ 101
110 ) ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 61
111 ) ΚΟΥΤΣΟΥΡΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61
112 ) ΓΚΑΪΔΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 48
113 ) ΜΑΧΑΙΡΑ ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 24
Πλατανοτόπου
114 ) ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 95
115 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΣΩΚΡΑΤΗ 95
116 ) ΕΜΕΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΘΕΟΧΑΡΗ 64
117 ) ΧΑΤΖΗΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 41
118 ) ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 38
119 ) ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 34
Σιδηροχωρίου
120 ) ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΘΑΝΟΥ 186
121 ) ΚΑΤΣΙΝΗΣ ΓΑΛΗΝΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 60
122 ) ΣΤΡΟΥΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 48
123 ) ΔΕΡΜΕΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΟΥ 37
124 ) ΑΡΧΟΝΤΗ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 21
125 ) ΛΕΟΝΑΡΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 19
126 ) ΚΩΣΤΑΚΗ ΣΩΤΗΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 10
127 ) ΦΟΡΓΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 8

ΣΩΣΤΗ ΕΠΙΛΟΓΗ Ορφανίου

1 ) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΛΙΤΣΑ) συζ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 109
2 ) ΣΩΤΣΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 106
3 ) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 22
4 ) ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 18
5 ) ΤΕΚΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ 13
6 ) ΠΟΥΡΣΑΪΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΕΡΙΚΛΗ 5

Μεσορόπης
7 ) ΜΠΟΖΟΥΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 260
8 ) ΓΑΪΤΑΝΤΖΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ (ΣΤΕΛΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 112
9 ) ΦΛΟΥΡΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΦΙΛΗΜΟΝΑ 44
10 ) ΣΑΒΒΟΓΛΟΥ – ΣΚΟΥΤΗ ΣΑΒΒΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ 34
11 ) ΚΥΡΙΑΤΖΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 22

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΥΛΗΣ
1 ) ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 176
2 ) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 63
3 ) ΜΠΟΥΤΣΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 23
4 ) ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14
5 ) ΜΑΝΤΖΟΥΡΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ του ΗΛΙΑ 13
6 ) ΠΕΤΡΟΥΔΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΙΩΑΝΝΗ 8

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑ
1 ) ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 97
2 ) ΚΟΡΔΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 78
3 ) ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 36
4 ) ΘΕΟΦΑΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 29
5 ) ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΘΩΜΑ 19
6 ) ΦΕΛΛΑΧΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΣΑΒΒΑ 13
7 ) ΚΟΥΤΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 9

ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑΝΗΣ
1 ) ΣΠΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ 134
2 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 108
3 ) ΝΙΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΠΑΝΤΕΛΗ 76
4 ) ΓΕΩΡΓΙΤΣΑΡΟΥ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 63
5 ) ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 62
6 ) ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 43
7 ) ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 21
8 ) ΚΑΜΠΑΡΟΥΔΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΣΧΑΛΗ 5

ΝΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ- ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Ορφανίου
1 ) ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 176
2 ) ΦΟΥΝΤΟΥΚΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 147
3 ) ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 138
4 ) ΜΕΛΙΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ 67
5 ) ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 54
6 ) ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 44
7 ) ΙΜΒΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΚΟΡΝΗΛΙΟΥ 24
8 ) ΜΥΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 20

ΟΡΑΜΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ- ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Μεσορόπης
1 ) ΚΑΜΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 113
2 ) ΒΑΖΑΚΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 49
3 ) ΑΞΥΠΟΛΥΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 39
4 ) ΣΟΥΚΑΝΤΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 34
5 ) ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΣΑΒΒΑ 20
6 ) ΣΥΝΑΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 11

ΠΡΟΤΕΡΑΙΟΤΗΤΑ Ο ΤΟΠΟΣ ΜΑΣ – ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ Μελισσοκομείου
1 ) ΤΣΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 134
2 ) ΛΑΜΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ συζ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 50
3 ) ΒΕΡΒΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 33
4 ) ΚΑΛΕΜΚΕΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 20
5 ) ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 10

ΌΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΣΟΡΟΠΗ
1 ) ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 68
2 ) ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΟΣ ΜΑΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 28
3 ) ΠΑΠΑΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 23
4 ) ΙΚΟΝΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 21
5 ) ΚΟΤΣΙΚΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ 15

Facebook Comments

X
+