Εγκαινίασε το εκλογικό του κέντρο το ” Παγγαίο Αύριο”

Με τον καθιερωμένο αγιασμό και την παρουσίαση του ψηφοδελτίου του “Παγγαίου Αύριο” έγιναν στην Αύλη Παγγαίου με την παρουσία αρκετού κόσμου τα εγκαίνια  του Εκλογικού κέντρου της παράταξης. 
Ο επικεφαλής της παράταξης Γ. Γερομάρκος απευθυνόμενος στους υποψηφίους και φίλους της παράταξης ανέλυσε την αναγκαιότητα της αναβάθμισης των τοπικών συμβουλίων, την προσήλωση του στη Νεολαία και ανέλυσε τον τρόπο λειτουργείας και της διαφορετικότητας αν η παράταξη του αναλάβει τα ινία του Δήμου.  

θυμίζουμε ότι το εκλογικό κέντρο του “Παγγαίου Αύριο” είναι το μοναδικό μαζί με το εκλογικό κέντρο του “Ναι Μπορούμε” που αδειοδοτήθηκαν  και λειτουργούν νόμιμα. 

Αυτά είναι τα ονόματα που παρουσίασε χτες ο κ Γερομάρκος 

Γεώργιος Γερομάρκος του Μιχαήλ-ΠΑΓΓΑΙΟ ΑΥΡΙΟ
Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερούπολης
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΜΟΥΛΛΑΚΗ ΠΑΓΩΝΑ (ΠΕΓΚΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2) ΜΠΑΡΔΟΣΙ ΜΠΕΣΝΙΚ (ΓΙΑΝΝΗΣ) του ΙΜΠΡΑΧΙΜ
3) ΝΟΒΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4) ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΛΣΑΜΗ
5) ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6) ΣΑΛΠΙΓΓΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
7) ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
8) ΣΤΕΤΣΙΚΑ ΠΑΓΩΝΑ (ΠΕΝΝΥ) του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
9) ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
10)ΤΖΑΜΠΕΓΙΑ ΓΙΟΕΛ (ΓΙΩΡΓΟΣ)του ΦΑΤΟΣ
Εκλογική Περιφέρεια Ελευθερών
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΑΣΛΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΔΗΜΕΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3) ΖΡΑΦΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4) ΚΗΡΥΤΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
5) ΚΟΥΡΟΥΚΑΦΑ ΚΑΣΤΑΝΑ ΕΛΠΙΔΑ του ΙΩΑΝΝΗ
6) ΚΥΡΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
7) ΣΚΑΡΤΟΥΛΗ ΕΙΡΗΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8) ΤΣΙΓΚΑ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)του ΠΑΡΘΕΝΗ
9) ΦΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΟΛΥΔΩΡΑ
Εκλογική Περιφέρεια Ορφανού
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΑΛΒΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2) ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΟΡΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3) ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
4) ΜΙΧΑΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
5) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΑΝΘΙΜΟΥ
6) ΡΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Παγγαίου
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2) ΚΕΓΑΧΙΑΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
3) ΚΥΡΜΠΑΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΥΛΟΥ
4) ΠΑΠΑΔΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
Εκλογική Περιφέρεια Πιερέων
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι
1) ΑΛΕΠΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
2) ΚΑΘΑΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3) ΚΑΡΑΚΟΤΣΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4) ΚΑΡΓΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΙΑΝΝΑΚΗ
5) ΜΠΟΖΟΥΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ

Τέλος ανακοινώθηκε ότι Ο ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΠΑΓΓΑΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΡΟΜΑΡΚΟΣ ΘΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΑ 13 ΜΑΊ΄ΟΥ ΣΤΙς 11.00, ΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΟΦΡΥΝΙΟΥ. ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΤΗΣ ΙΔΙΑΣ ΜΕΡΑΣ ΤΟ ΟΦΡΥΝΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΑΛΗΨΟ,

Facebook Comments

X
+